avatar

ЖК GENESIS

Укрбуд
Рейтинг 3.9 из 5. Голосов: 337
Макс 4 года назад
58
,

0

MyBuild
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 425
на форуме с: Jan 16
4 года назад
Привет всем соседям!
Наконец-то мы купили квартиру в этом доме!
отправить
+ 0

Макс
avatar
10 постов 100 постов 500 постов 10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 1800
на форуме с: Jan 16
4 года назад
Житловий комплекс GENESIS - сучасний комплекс комфорт-класу, розташований за адресою Індустріальний провулок, 2.

Назва ЖК GENESIS говорить про двох його ключові особливості: по-перше, це якісно новий простір і спосіб життя в уже сформованій середовищі. По-друге, це основа для подальшого розвитку суспільства та оточення.

Кожна квартира в ЖК GENESIS облаштована системою розумного будинку CLAP, ексклюзивно представленої в житлових комплексах корпорації «Укрбуд». За допомогою системи CLAP ви в один дотик включаєте сигналізацію, можете дистанційно прийняти виклик на домофон і впустити гостей в будинок, стежте за рівнем температури в приміщенні, налаштовуєте режими опалення і оплачуєте рахунки онлайн. Використання системи розумного будинку дозволяє економити до 40% коштів щомісяця на оплату комунальних послуг.

Переваги архітектурних обсягів комплексу - функціональність і естетика. Для фасаду були обрані кольору, які найбільш вдало передають атмосферу стабільності та гармонії, стилю і затишку. Впізнаваний стиль архітектури Нідерландів очевидний в образі ЖК GENESIS.

Секції комплексу мають змінну поверховість. Це не просто красиво: перепади висоти створюють відчуття відкритого простору і свободи, а в квартири і двір проникає більше сонячного світла. Оскільки комплекс розташований біля «навчального центру» міста, ми також подбали, щоб планування квартир враховували різноманітність стилів життя і дозволяли більш ефективно використовувати житлову площу.

У зеленому затишному дворі без автомобілів будуть оснащені сучасні і безпечні дитячі майданчики. Внутрішній двір - це якісна продумана система для жителів різного віку та інтересів. Відділений від вуличної суєти він має безпечну територію і внутрішню інфраструктуру. Ми створили простір для всіх поколінь. Діти і дорослі зможуть вільно відпочивати, не заважаючи один одному.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
застройщик - Укрбуд
отправить
+ 0

Илья
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 455
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Интерестно,кто строит ?
отправить
+ 0

Ваня
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 445
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Я на днях буду там , если сфоткаю - то выложу тут
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Да, но сложно добираться из центра
отправить
+ 0

Мария
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года Девушка форума
Сообщений : 496
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Лично мне этот дом понравился ценой, цена приятная - от 800000 тыс. грн за однушку , и тем, что есть подземный
отправить
+ 0

Ирина
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года Девушка форума
Сообщений : 485
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Чем вам тут понравилось?
отправить
+ 0

Андрей
avatar
10 постов 100 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 472
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Кто то уже делал фотографии нашего дома ?
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Місце неоднозначне. Начебто інфраструктура хороша, але навколо такий рух ... Шум і загазованість зашкалюють. Кам яні джунглі. Терзають невиразні сумніви ...
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Місце відмінне, а ніхто не знає вікна куди виходять, у двір або на дорогу?
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
де ви там кам яні джунглі побачили? немає там нічого навіть близько подібного - невисока НЕ ​​щільна забудова.
Рух там дуже активне і щільне є звичайно, але зате дістатися можна багато куди і до центру близько. З інфраструктури поруч є все що тільки можна придумати.
В цілому - місце супер!
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Однушки все на дорогу, на Гетьмана.
Я тут погуглити, виявилося, це колишній ЖК Shelter.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
У Шелтеру були проблеми з документами і начебто будівництво остановілі.Еслі взяв їх Укрбуд хто то знає, як у них з документами все в порядку
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
ось що у офф док Дозвіл на виконання будівельних робіт №0890-Сл / Т від 11.11.2008 року виданий ІДАБК у м.Києві.
Генпідрядник: ПП «УКРБАЛТБУД», ліцензія серія №27-Л від 25.07.2016 видана ДАБІ України.
Девелопер всех проектів - ТОВ «УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ», ліцензія серія №17-Л від 12.05.16, видана ДАБІ України.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Земля у власности замовника . У відділі продажів сказали що з документами там порядок.
До об єкту я пройшла пішки це зайняло хвилин 18. Але район не нудний, дійсно чого там тільки немає. А тому на тролейбусі 3 зупинки до метро. У плані транспорту все супер, вийшов і практично будь-яка маршрутка до метро. Влітку можна і пішки.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
На об єкті відділу продажів ще немає. Треба їхати в основний офіс.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Мінуси: Йшла не одна і місцями не чула свого співрозмовника через шум.В цілому, так як не маю великих коштів, розстрочка в 37 місяців дуже навіть до речі. Якщо порівнювати з ринку, ціна відповідає умовам.
У відділі продажів дівчина, просто розумничка все розповіла докладно. І залишила приємне враження про компанію.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Тільки будьте готові до того, що ваш щомісячний платіж за ці 37 місяців раз шість як мінімум зростатиме. Ціна на невиплачені метри постійно зростає. Тому свій бюджет розраховуйте з запасом. Мила дівчина попередила?
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Так, сказали підвищення після нового року. Але мені все одно, така довга розстрочка потрібна. Я прорахувала не один варіант, але цей виявився більш оптимальним моїм доходам.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
хто небудь вже інвестував?
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Мені цікаво буде почитати, коли сюди підключаться інвестори Шелтеру. Що вони думають про передачу, переукладалися чи з ними договору, не може бути подвійних продажів? У мене є підозра, що передачі об єкта від одного забудовника іншому може загубитися пару договорів. І виявиться, що одну і ту ж квартиру продав спочатку старий забудовник, а потім новий.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
якщо подивитися на квартири які виклав Укрбуд - скоріше за все квартири вони продають за новою
але в форумі Шелтеру - ніхто не озвучував що він інвестор
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Я дзвонив їм в четвер. Всі маленькі одинички були заброньовані. Я подумав, що більшість їх викуплені ще у попереднього забудовника.
З огляду на ті демпінгові ціни, за якими продавав Шелтер, швидше за все, якусь частину вони встигли реалізувати.
Ось і виникає питання, як тепер з тими договорами?
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Для мене цей ЖК має більше мінусів ніж плюсів .Отже мінуси
1.Очень і дуже гучна дорога і всі вікна на нее.как то жили недовго з вікна на проспект.но там і то було трохи потіше.так ось шум трохи притухає після 12 етажа.а ось звичайно вихлопні гази має всюди.
2.рядом Кар.Дачі і якщо вранці треба в центр, а після обіду додому то можна добре потрапити в пробку
3.метро далеко.пешком взимку точно не підеш
4.У будинку немає закритої терріторіі.место не дуже й при відкритій території це не дуже добре
5.также немає паркінгу
І ще один момент ціна 21500 за м кв це вже й не така маленька ціна на старте.в такою ціною зараз можна пошукати інші жк, як на мене з найкращим місцем
На жаль жодного плюса не знайшла
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
На жаль я не наважилася на оплату, заради магазину жити на базар-вокзалі це не варіант. Я згадую той пекельний шум і запах гару все 18 хвилин, розумію що життя там немає. Прогулянка до метро влітку, скоріше на шкоду ніж на користь. Навіть потім продати буде не просто. Шукаємо далі) (кому ще треба, є місце)
Все таки колишня назва сюди більше підходило
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
я на метро не орієнтуюся) в окрузі багато студентів) і наявність швидкісного трамвая теж великий плюс))
я думаю на вашу квартиру вже була черга)))
Прибутковий будинок, не більше! Для життя це безумство!
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Треба враховувати, що продажі велися ще від Шелтеру. Тоді, мабуть, велика частина однокімнатних і була продана. Я, правда, не знаю, Шелтер продавав тільки 1-ю секцію або ще щось ...
ось вам и жк Генезис
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
Який сенс в прибутковому будинку, якщо він непридатний для життя? Протиріччя.
Чому ви так вважаєте, можна коротко? На мою досить привабливий ЖК genesis.
отправить
+ 0

Vadim
avatar
10 постов 100 постов 500 постов За 6 месяцев За год За 3 года
Сообщений : 559
на форуме с: Apr 17
4 года назад
А я згоден. І суперечності не бачу. Вимоги до тимчасового житла для молодої, активної категорії населення і до постійного житла для сім ї відрізняються.
До речі, останні секції, які не виходитимуть вікнами на Гетьмана і ті квартири, які будуть дивитися на подвір я, більш придатні для постійного житла.
отправить
+ 0


Войдите что бы оставить комментарий или зарегистрируйтесь